השכרת רכב באירלנד – טיפים

השכרת רכב באירלנד – דברים שחשוב לדעת

השכרת רכב באירלנד

כמה כיף לטייל באירלנד בלי להיות תלוי באיש. רק השכרת רכב באירלנד תאפשר לכם להפוך את חוויית הטיול לחוויה נוחה. לא תהיו תלויים בתחבורה ציבורית, וזה שווה את הכל. במכוניות החדישות שיעמדו לרשותכם יש מערכת שמסייעת לכם להתמצא בדרכים. ממש כמו הwaze המוכר לכולנו, בזכות המערכת תמצאו את הדרכים בקלות ובמהירות. הקפידו כמובן על חוקי הכביש באירלנד. למדו אותם היטב לפני שאתם עולים לכביש. שימו לב גם לשילוט.

השכרת רכב באירלנד - טיפים
השכרת רכב באירלנד – טיפים

טיול לאירלנד

כשתרצו לבלות בלילות, לא תמתינו למונית. היכולת לעצמאות מאפשרת לכם לנוע תמיד ומכל מקום, וזו סיבה מספיק טובה לשכור רכב באירלנד. טיול לאירלנד מצריך מכם לזוז ממקום למקום בלילה או במשך שעות היום כי יש נופים רבים לראות, אתרים ארכיאולוגים לבקר בהם, ברים ומקומות בילוי, הרים ואתרים. בלי רכב צמוד יהיה לכם קשה להתנייד, הספונטניות תיפגם ואתם תרגישו קצת כלואים בלי היכולת לזוז.

העצמאות שלכם בחו"ל עניין חשוב!

השכרת רכב באירלנד מאפשרת לכם לאסוף אותו בעצמכם משדה התעופה. כך תוכלו להגיע במהירות למלון, להיות עצמאיים וחופשיים לנוע מתי שאתם רוצים בדרכים ללא תלות בשעה או בזמן. תוכלו לעצור מדי פעם בצידי הדרך, להתענג על הנופים למען הסלפי מזכרת מצוינת לקחת איתכם לארץ. הנופים בטוח יקרצו לכם בזמן הנסיעה – סיבה טובה לשכור רכב בלי להיות תלויים באיש מלבדכם.

קראו את האותיות הקטנות בחוזה ההשכרה

בזמן השכרת רכב באירלנד חשוב לקרוא את האותיות הקטנות כדי להבין מהי משמעות חוזה ההשכרה. תזכרו שאירלנד היא לא ישראל, החוקים שחלים בה לא בהכרח תואמים לחוקים בישראל, וזה תקף גם לגבי חברות ההשכרה הבין לאומיות. בדקו מה מחיר ההשכרה ליום, אם ההשכרה כוללת ק"מ בלי הגבלה, מה קורה אם הרכב נגנב, מה קורה אם מתרחש נזק לרכב או אם חלילה מתרחשת תאונה. ענייני הביטוח הם דבר חשוב לפענוח לפני שאתם שוכרים רכב. תמיד תזכרו שהפרטים הקטנים חשובים מאוד.

השכרת רכב באירלנד – כך תוכלו לעצור באמצע הדרך

טיול באירלנד מצריך השכרת רכב באירלנד, האי הצפוני מאפשר לכם לנוע בדרכים מלאי נופים וצמחייה שופעת שלא ראיתם במקום אחר, זה מצריך עצירה, תמונה, לקיחת אוויר לנשימה, התמזגות עם הטבע. רק כשתשכרו רכב שישמש אתכם לאורך הטיול, תוכלו להרגיש חופשיים לעשות ככל העולה ברוחכם בלי להיות תלויים בתחבורה ציבורית ובשעות מסוימות. בדיוק כמו שבישראל אתם לא רואים את עצמכם מתניידים בלי רכב צמוד, כך תנהגו גם באירלנד היפה בזמן שהותכם בה. חסכו מעצמכם את התחבורה הציבורית, את ההמתנה ואת השעות המגבילות. נהגו ברכב מושכר.

רכב צמוד לדהור איתו למרחבים

יש אטרקציות רבות באירלנד לזוגות, לקבוצות ולמשפחות. כדי ליהנות ולנצל כמה שיותר מזמן השהות שלכם באירלנד, דאגו בעצמכם לרכב צמוד שאיתו תוכלו לדהור למרחבים בין הרים, טירות, כפרים, מוזיאונים לבין מסעדות ומקומות מעניינים. בדקו מול חברת ההשכרה אלו חברות רכב יש ברשותן. בחרו את הדגם האמין ביותר לצרכים שלכם. שימו לב על מה אתם חותמים ומה משמעות החוזה כי גם אם מדובר בטיול קצר, הכל בניירת החוזה צריך להיות מסודר.

נהיגה בצד שמאל – עניין של הרגל

חשוב לשכור רכב מחברת השכרות ידועה, כך תהיו סמוכים ובטוחים שיש מישהו שאפשר לסמוך עליו. אם אתם חוששים לנוע בכבישים זרים, כדאי שתסירו דאגה מליבכם משום שהנהיגה פשוטה מאוד. ראשית, תזכרו שבאירלנד נוהגים בצד שמאל. לישראלים קשה להתרגל לרעיון, אבל אין סיבה לחשש. כולם מתרגלים לשונות, בסופו של דבר.כבישים רבים באירלנד חסרי שוליים וצריך לנהוג בזהירות. חלקם לא רחבים, לכן הנהיגה צריכה להתאים את עצמה לתנאים הקיימים.

שכרו רכב קומפקטיאוטומטי

כשאתם נעים בדרכים העניקו תשומת לב לאירלנד, חקרו אותה בכפרים השונים, בחופים, בהרים ובצוקים, במבנים ארכיאולוגיים, בטירות השונות, במקומות של תרבות ובכל מקום נוסף שיש בו סטייל אירי משובח. לצורך היכרות מעמיקה נועו בדרכים באמצעו רכב קומפקטי, אוטומטי שיותאם לצרכים שלכם לאורך הטיול.

ומי יתקן אם הרכב יתקלקל?

הקפידו לוודא בחברת ההשכרה שתקבלו שירות דרכים אם תתרחש תקלה ברכב. כשאתם בישראל זה ברור לכם מאליו, מתקשרים לחברת ההשכרה ומבקשים את עזרתה. זה חלק מהשירות שמוענק לכם, אבל בארץ זרה אתם לא באמת יודעים מה הבירוקרטיה ומה הפרוצדורה הנדרשת במצבים חריגים. כדי להימנע מחוסר נעימות ודאו שהאותיות ברורות והמילים כתובות בבהירות בחוזה ההשכרה מי יתקןאם הרכב יתקלקל.

גיל ההשכרה – פרט חשוב!

בזמן מילוי הפרטים של השכרת הרכב, ציינו באיזו עיר תרצו לקבל את הרכב, באיזה תאריך ועד מתי, באיזו שעה וכל פרט חשוב נוסף. מתחת לגיל 21 לא יסכימו להשכיר לכם רכב באירלנד, שלא תגידו שלא אמרנו. גם מעל גיל 75 לא ייקחו סיכון בהשכרת רכב עבורכם. ודאו כי מישהו בגיל המתאים שוכר את הרכב כדי להימנע מאי נעימות.

להתנייד בנינוחות

טיסות לאירלנד מומלץ להזמין מראש וכמה שיותר מוקדם. אחרי שתטוסו ותנחתו יחכה לכם נציג של השכרת רכב באירלנד וימסור לידיכם את הרכב ששכרתם מראש. כך כל נושא ההתניידות הופך נינוח מאוד ואתם לא צריכים לדאוג, אלא להנאתכם בלבד, לרגע שבו תצליחו לנצל את אירלנד ולהגיע לכל פינה, לכל מראה שובה לב ולכל אטרקציה שלא כדאי לפספס.

קבל הצעה משתלם

כתבות אחרונות

עקבו אחרינו בפייסבוק